Profesyonel

Kötü ışık, sizi donduruyor mu?

LEDVANCE LED şeritlere geçseniz iyi olur.

Bu bölümdeki tüm içerik  bir bakışta

TALEPLERİNİZ KADAR ESNEK OLAN LEDVANCE LED ŞERİT SİSTEMİ

 

 

İstisnasız her gün önemli olan kalite ve işlevselliktir. LED Şerit Sistemimiz, size ister basit ister profesyonel olsun çeşitli talepleri karşılamak için tam olarak neye ihtiyacınız varsa onu sunar. Çok çeşitli uygulamaları kapsayan bir eşleşen elektronik bileşenler portföyü. Hepsi kusursuz bir şekilde koordineli, esnek, güvenilir ve kullanımı kolaydır. Beş yıla kadar garanti ve paket dışı olarak her zaman ulaşılabilir olan kusursuz müşteri hizmetleri.

EC Dalga 2:

FARKLI IŞIK RENKLERİ

Konforlu sıcak 2.700 kelvin ila harekete geçirici 6.500 kelvin arası beyaz ışık renklerinden dinamik yeni, Ayarlanabilir Beyaz, RGBW ve RGB çözümleri sayesinde çok sayıda uygulama için tüm seçeneklere sahipsiniz. Ayarlanabilir Beyaz, harekete geçirici çalıma ışığı ile rahatlama için atmosferik sıcak ışık arasında kolaylıkla geçiş yapmaktadır. Renk değiştiren LED Şerit versiyonla, her türlü ortama modern bir hava katar. Kendinizi, müşterilerinize bu şekilde ifade edebilirsiniz.

Işık rengi 2.700 Kelvin
2.700 Kelvin
Işık rengi 4.000 Kelvin
4.000 Kelvin
Işık rengi 6.500 Kelvin
6.500 Kelvin

Avantajlarınız

Planla. Birleştir. Kur.

Planlaması kolay

LED Şerit Sistemi Oluşturucu, adım adım kusursuz sonuçlara ulaştırır– spesifik aydınlatma işiniz için gerekli olan bileşen türü ve sayısını planlamak hiç bu kadar kolay olmadı. LEDVANCE LED Şerit Sistemi, diğer köklü tedarikçilerin sağladığı birçok bileşenle uyumludur.

 
 
Birleştirmesi kolay Her şey tek bir kaynaktan, her şey kusursuz şekilde koordineli. LEDVANCE LED Şerit Sistemi; LED şeritleri, driverler, profiller ve aksesuarlardan oluşur. Modüler tasarımı, montaj sırasında değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.


 

Kurulumu kolaylığı

İdeal şerit uzunluğu ve esnek kısaltma özelliğiyle birlikte her iki tarafta bağlantılar hazır halde gelir. LEDVANCE LED Şerit Sistemi, ihtiyaçlarınızı karşılar. İşiniz, göz açıp kapatıncaya kadar biter.

SİSTEM BİLEŞENLERİ

İHTİYACA ÖZEL ÜRÜNLER

Elektronik bileşenler

LEDVANCE LED Şerit Sistemi, modern aydınlatma işleriniz için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri içermektedir. Birçok farklı versiyona sahip LED Şeritler, profiller, kapaklar ve driver’lar ile kaliteli aksesuarlar. Size faydası ise, spesifik bileşenleri aramak için zaman harcamanıza gerek olmaması ve tüm bileşenlerin birbirine uyduğundan emin olmanız. Her şey basit bir kaynaktan gelir, birbirine kusursuz uyum sağlar ve kurulumu kolaydır.

Yüksek IP derecesi mi dediniz? Sorun değil. Kısılabilir ışık mı? Uygun driver veya aydınlatma yönetimi sistemi sayesinde dilediğiniz zaman mümkündür. Karmaşık dinamik aydınlatma projeleri için uygun sensörleri eklemeniz yeterlidir. Müşterilerinizi ideal aydınlatma çözümleri ile etkilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tüm LEDVANCE LED Şeritleri, en yüksek enerji sınıflarından çok kaliteli LED’ler ile donatılmıştır (A, A+ ve A++). A++ (en yüksek verimlilik) ila E (en düşük verimlilik) arası enerji verimliliği sınıfı (EEC).

BİR MÜŞTERİ ÇÖZÜMÜNE DOĞRU ADIM ADIM

LED ŞERİT SİSTEM OLUŞTURUCU

Hızlı ve sezgisel LED Şerit Sistemi Oluşturucu, her aydınlatma projesini planlamayı çok kolay hale getirir. Aydınlatma ihtiyaçları, montaj türü, aksesuarlar, işletme kipi ile driver’ları adım adım tanımlamak üzere bu kullanışlı çevrimiçi aracı kullanabilirsiniz. Sonunda, tüm gerekli bileşenlerin ve montaj ile kurulum hakkında yararlı bilgilerin yer aldığı bir özet elde edeceksiniz. Elbette ileride kullanmak üzere konfigürasyon sonuçlarını saklayabilirsiniz. Başlaması çok kolay.

LED Şerit Sistemi Oluşturucu

ÜRÜNLERİN SEGMENTASYONU

ÜÇLÜ GÜCE TAM BANT GENİŞLİĞİ

Product Class Pyramid Mature RGB

İşiniz, basit aydınlatma işlerinden en karmaşık ve talepkâr işlere kadar her şeyi kapsıyor – ve LEDVANCE’ın elektronik bileşenlerinin kapsadığı bant genişliği tam olarak budur. Üst, Performans ve Değer sınıfları şeklinde yapılan segmentasyon, doğru ürünleri hızla ve kolayca bulmanıza yardımcı olur. Böylece, hem bu gün hem de gelecekte müşterilerinizin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.

SEGMENTASYON

ÖZEL TİPLER

Sayfayı sosyal medyada paylaşın