Profesyonel

Bu bölümdeki tüm içerik  bir bakışta

ÜST SINIF

PARLAK GÖRÜNÜM

Her detayın önemli olduğu durumlarda, ışığın her açıdan üstün olması gerekir. LEDVANCE LED Şeritler Üst Sınıf, ışık kalitesi, enerji verimliliği ve dayanıklılık bakımından etkileyicidir. Dolayısıyla, bu ürünler özel, bayrak gemisi projeler ile tüm diğer talepkâr aydınlatma işleri için idealdir.

Ortam aydınlatması, gizli aydınlatma ve genel uygulamalardaki ilham veren aydınlatma çözümleri için sıcak beyazdan gün ışığı beyazına kadar çeşitli ışık renkleri ile çok çeşitli ışık akısı bulunmaktadır. Renksel geriverim ve renk tutarlılığında özellikle yüksek değerler, LEDVANCE LED Şeritler Üst Sınıfı, başta prestijli inşaat projeleri, lüks perakende mağazaları ile sanayi için ideal hale getirmektedir. Dayanıklılık ve verimliliğin başlıca faktör olduğu büyük çaplı projeler için bile bu üst sınıf ürünlerden başka bir ürüne bakmanıza gerek yok. Bu ürünler, yüksek emniyet standartlarına ve birçok onay kurumunun şartlarına uymakla kalmayıp aynı zamanda 60.000 saate varan uzun bir ömre sahiptirler. LEDVANCE, LED Şeritler Üst Sınıf için beş yıl garanti vermektedir.

ÜST SINIF SERİSİ BİR BAKIŞTA

EN İYİ HALLERİYLE LED ŞERİTLER

Yalnızca en iyisinin yeterince iyi olduğu işler vardır. En talepkâr aydınlatma işleriniz için LEDVANCE Üst Sınıfı seçmelisiniz. Bu serideki ürünler yüksek seviyede dayanıklılık ve güvenilirlik sunmaktadır. Aynı zamanda etkileyici renksel geriverim ve homojenlik özelliklerine sahiptirler. İç mekan veya dış mekan uygulamalar için özel ihtiyaçlarınız mı var? Çözüm, LEDVANCE Üst Sınıfta.

ORTAM AYDINLATMASI

LED Strip Category VSUPERIOR Close Up Ambient Lighting Waterfall protected

Sıra dışı, dikkat çekici bir ürüne mi ihtiyacınız var? Yüksek IP67 dereceleri sayesinde LED Şeritler Üst Sınıf, bu korumalı versiyonla burada gösterildiği üzere çarpıcı aydınlatma senaryoları oluşturmak için kullanılabilir. Bu su duvarının kenarlarında, LEDVANCE LED Şeritler Üst Sınıf 3,000 K, 500 lm/m ve IP67 değerleriyle geniş bir profile yerleştirilmiştir. Kılıf, koruma sağlarken su üzerindeki aydınlatma etkisini artırmaktadır.

GİZLİ AYDINLATMA

LED Strip Category SUPERIOR Close Up Cove Lighting Shop

Parlak, iyi görünümler: LED Şeritler Üst Sınıf ile donatılmış dolaylı, nötr beyaz gizli aydınlatma sayesinde ürünler en iyi etkiyi yaratacak şekilde teşhir edilir. Yüksek kaliteli, lüks mallar ile tasarım ürünleri, hak ettikleri birinci sınıf aydınlatma ile daha çok satar. Siyah duvarın yanı sıra LEDVANCE LED Şeritler Üst Sınıf 4.000 K, 800 lm/m ve IP00 değerleriyle yayıcı kılıf ile sığ bir profil içinde homojen bir aydınlatma sağlar.

GENEL AYDINLATMA

LED Strip Category SUPERIOR Close Up General Lighting Ceiling

Gün ışığı kadar parlak: Yüksek ışık akısı ve gün ışığı beyazı 6.500 K renk sıcaklığı ile LED Şeritler Üst Sınıf tavanlar ve duvarlarda alışveriş merkezleri ile endüstriyel binalar gibi büyük alanlarda enerji verici ve nötr genel aydınlatma sağlar. LEDVANCE LED Şeritler Üst Sınıf 6.500 K, 2.000 lm/m ve IP00 özellikleriyle ideal aydınlatma sağlayan uzun vadeli şerit aydınlatması oluşturmak için uygun driver’lar ile kullanılabilir. Bu ürünlerin dayanıklılık ve az bakım isteği gibi özellikleri onları büyük, yüksek tavanlı mekanlar için ideal kılmaktadır.

LED ŞERİTLER ÜST SINIF AYARLANABİLİR BEYAZ

LED Strip Category SUPERIOR Close Up Cove Lighting TW (WW)

Her bir Ayarlanabilir Beyaz (TW) LED Şerit içinde birçok beyaz ışık rengi bulunmaktadır. Bir kumanda, kullanıcının renk sıcaklıklarını harekete geçirici 6.500 kelvin soğuk beyazdan rahatlatıcı 2.700 sıcak beyaza kadar ihtiyaca göre renk sıcaklığını ayarlamasına izin verir. Bu da uygulama çeşidini artırmakla kalmayıp aynı zamanda kişisel mutluluğa katkıda bulunur. CRI 90 üzeri kusursuz renksel geriverim ile iç mekan ve dış mekan aydınlatası için çeşitli koruma türleri (IP67) seçenekleri yükseltmektedir.

Sayfayı sosyal medyada paylaşın