Profesyonel
COB LED Şeritler

Bu bölümdeki tüm içerik  bir bakışta

COB LED ŞERİTLER

TAM ÇİZGİ, NOKTA YOK

Performans Sınıfı

Yeni LEDVANCE COB LED Şeritler, etkileyici şekilde tek biçimli. Bunu mümkün kılan ise çok sayıda LED çipin en küçük alanlara sığdırılmasına izin veren COB teknolojisidir. LED Şerit üzerinde bulunan fosforlu bir tabaka ile birleştiğinde ürünün boyunca uzanan sürekli, tek biçimli bir parlak çizgi meydana getiriyor. Geleneksel LED şeritlerde görülen fark edilebilir ışık noktaları bulunmaz. 

COB LED Şeritler

Yüksek renksel geri verim ve daha birçok avantaj

Yeni COB LED Şeritlerin bir başka önemli avantajı daha bulunuyor. CRI > 90 seviyesiyle renksel geri verim indisi ortalamanın üzerinde. Bu durum da bu ürünleri otelcilik ve perakende sektörlerinde modern, özel aydınlatma tasarımı için ideal hale getirmektedir. LEDVANCE COB LED Şeritler aynı zamanda tüm alışıldık LED Şerit Performans Sınıfı özelliklerini sunuyor. Bunlar arasında çok çeşitli renk sıcaklığı, kısılabilirlik, esneklik, modülün kesilebilir olması ile her iki uçtaki entegre kablolar ve aletsiz bağlantı sayesinde basit kurulum yer almaktadır.

COB LED Şeritler

Azami esneklik için çok yönlü aksesuarlar

LEDVANCE COB LED Şeritler, herhangi bir pürüzsüz yüzeye hızlı ve basit montaj için arkasında yapıştırıcı bant ile birlikte gelmektedir. Çeşitli driver, konnektör ve profil seçenekleri, mümkün olan en geniş montaj ve aydınlatma tasarımı serbestliğine katkıda bulunmaktadır. 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Esnek ve kesilebilir LED şerit
  • Aşık akısı: 1 000 lm/m
  • Çok iyi renksel geriverim indeksi CRI: > 90
  • Kesilebilir en küçük birim: 62.5 mm
  • Çok çeşitli renk sıcaklıkları: sıcak beyazdan soğuk gün ışığına kadar
  • Uygun driver’lar ile kısılabilir

LEDVANCE COB LED Şeritlere geçin ve noktasız ışık çizgileriyle müşterilerinizi büyüleyin!

Sayfayı sosyal medyada paylaşın