Profesyonel
Değer sınıfı

Bu bölümdeki tüm içerik  bir bakışta

DEĞER SINIFI

ULAŞILABİLİR FİYATLARA KALİTE

Değer Sınıfı

LEDVANCE LED Şerit Değer Sınıfındaki aydınlatma çözümleri, iki kere etkileyici çünkü bu çözümler ulaşılabilir fiyatlara harika performans gösteriyorlar. Değer Sınıfı, size fiyat bilincine sahip müşterilerinizi etkilemek için kusursuz özellikler sunuyor.

Sıcak beyazdan gün ışığı beyazına kadar farklı ışık renkleri, çok çeşitli uygulamayı kapsamaktadır. Işık akısının geniş bant genişliği bu şeritlerin ortam aydınlatması, gizli aydınlatma ve genel aydınlatma için kullanılmasına izin veriyor. düşük alım maliyetleriyle birleşen 20.000 saate varan kullanım ömrü, bu çözümleri konut ve küçük ticari uygulamalar için son derece ekonomik kılmaktadır. Değer Sınıfının, aydınlatma işinizin kalıcı bir varlığı olacağına şüphe yok.

BİR BAKIŞTA DEĞER SINIFI SERİSİ

İYİ FİYATA İYİ IŞIK

Bir aydınlatma profesyoneli olarak, düzenli olarak alım maliyetlerinin belirleyici bir faktör olduğu işler alıyorsunuz. Artık, bu tür müşterilerinize vicdanınız rahat bir şekilde iyi ışık satabilirsiniz. LEDVANCE LED Şerit Değer Sınıfındaki ürünler üst segmentlerde bulunan ürünlerden kilerden daha ucuz olmalarına rağmen, sunacakları çok şey var. Işık kaliteleri, sağlamlıkları ve esneklikleri, küçük ticari veya kont uygulamalarına kusursuz uyum sağlar. Renk sıcaklığı, ışık akıları ile IP dereceleri neredeyse tüm iç mekan ve dış mekan uygulamasına cevap vermektedir.

ORTAM AYDINLATMASI

Ortam aydınlatması

LEDVANCE Değer Sınıfı, iyi ışığın pahalı olmasına gerek olmadığını kanıtlıyor. Merdivenlerdeki şık ve verimli ortam aydınlatması, hoş, sıcak beyaz LED Şeritler sayesinde kusursuz bir fiyat/performans oranı ile kolaylıkla gerçek oluyor. LEDVANCE LED Şeritler Değer Sınıfı, 3.000 K, 300 lm/m ve IP00 değerleriyle merdivenlerin hafif ama etkili aydınlatılması için idealdir. Bir profille korunan, yayma kılıfı da bulunan bu ürünler, yolunuzu güzel bir şekilde aydınlatıyor.

GİZLİ AYDINLATMA

Gizli aydınlatma

Mutfaklar, ev barları veya oda-kahvaltı hizmet veren işletmelerdeki köşe üniteler için LEDVANCE LED Şeritler Değer Sınıfıyla nötr, 4.000 K’lik renk sıcaklıklarında dolap altı aydınlatma ideal aydınlatma ile çalışmak için yeterli ışığı sağlıyor. LEDVANCE LED Şeritler Değer Sınıfı, 4.000 K, 1.000 lm/m ve IP65 değerleriyle, yüksek IP dereceleri sayesinde suyun yakınına monte edilebilmektedir. Şeritler aynı zamanda samimi bir ortam oluşturmak üzere tezgâh üstlerinin kenar altlarına monte edilebilmektedir.

GENEL AYDINLATMA

Genel aydınlatma

Değer Sınıfı, yüksek ışık akısı ve gün ışığı beyazı 6.500’li LED Şeritleri içermektedir. Böylece, bu şeritleri küçük ticari ve konut alanlarında mimari özellikleri ön plana çıkarmanın, verimli ve yenilikçi genel aydınlatma oluşturmanın düşük maliyetli bir yöntemi olarak kullanabilirsiniz. 6.500 K, 1.400 lm/m ve IP00 değerlerine, doğru profil ve kılıflara sahip LEDVANCE LED Şeritler Değer Sınıfı, büyük odalarda kusursuz aydınlatma sağlamak için ideal donanıma sahiptir.

LED ŞERİTLER DEĞER SINIFI RGB

LED Şerit DEĞERİ Sınıfı RGB

Ana renkler kırmızı, yeşil ve maviden LEDVANCE RGB LED Şeritler, çekici doygunluğa sahip ayrı ayrı kontrol edilebilir çok sayıda renk üretmektedir. Güvenilir kalitesine ve iyi fiyat/performans oranına ek olarak, basit montaj ve profiller ile kapaklara uyumluluk sayesinde yüksek ekonomi sağlanmaktadır. Bu da RGB LED Şeritleri, özel alanlarda veya küçük ticari ve yemek üretim hizmeti tesislerinde renkli vurgular sağlamak konusunda ideal hale getirmektedir. Tek bir LED Şerit genelde bu tür uygulamalar için yeterli olmaktadır. IP65 derecesi sayesinde dış mekan kullanımına yönelik RGB LED Şeritler de mevcut.

Sayfayı sosyal medyada paylaşın