Profesyonel
Dinamik LED Şeritler

Bu bölümdeki tüm içerik  bir bakışta

Dinamik Ayarlanabilir Beyaz, RGBW ve RGB LED Şeritler

Çok çeşitli uygulamalar için birçok seçenek


LED ŞERİTLER ÜST SINIF AYARLANABİLİR BEYAZ

Her bir Ayarlanabilir Beyaz (TW) LED Şerit içinde birçok beyaz ışık rengi bulunmaktadır. Bir kumanda, kullanıcının renk sıcaklıklarını harekete geçirici 6.500 kelvin soğuk beyazdan rahatlatıcı 2.700 sıcak beyaza kadar ihtiyaca göre renk sıcaklığını ayarlamasına izin verir. Bu da uygulama çeşidini artırmakla kalmayıp aynı zamanda kişisel mutluluğa katkıda bulunur. CRI 90 üzeri kusursuz renksel geriverim ile iç mekan ve dış mekan aydınlatası için çeşitli koruma türleri (IP67) seçenekleri yükseltmektedir.


LED ŞERİT PERFORMANS SINIFI RGBW

LEDVANCE RGBW LED şeritler, RGB aydınlatmaya ek olarak tanımlı bir beyaz ışık rengine ihtiyaç duyduğunuzda tüm uygulamalar için kusursuz çözümdür. Bir uygulama alanını sadece bir RGBW LED Şerit ile donatırsanız, ihtiyaçlara göre ya çok sayıda renk ya da doğal beyaz ışık kontrol edilebilir. RGBW
LED şeritlerin dört farklı beyaz tonu bulunurken (2,700, 3,000, 4,000 ve 6,500 kelvin) dış mekan kullanımına yönelik IP66 derecesine sahiptir.


LED ŞERİTLER DEĞER SINIFI RGB

Ana renkler kırmızı, yeşil ve maviden LEDVANCE RGB LED Şeritler, çekici doygunluğa sahip ayrı ayrı kontrol edilebilir çok sayıda renk üretmektedir. Güvenilir kalitesine ve iyi fiyat/performans oranına ek olarak, basit montaj ve profiller ile kapaklara uyumluluk sayesinde yüksek ekonomi sağlanmaktadır. Bu da RGB LED Şeritleri, özel alanlarda veya küçük ticari ve yemek üretim hizmeti tesislerinde renkli vurgular sağlamak konusunda ideal hale getirmektedir. Tek bir LED Şerit genelde bu tür uygulamalar için yeterli olmaktadır. IP65 derecesi sayesinde dış mekan kullanımına yönelik RGB LED Şeritler de mevcut.

Sayfayı sosyal medyada paylaşın