Profesyonel

KÖTÜ IŞIK SİZİ DELİRTİYOR MU?

LEDVANCE ARMATÜRLERE GEÇSENİZ İYİ OLUR.

2021/22

KENT DIŞ MEKAN AYDINLATMASINDA YENİ LED ARMATÜRLER: KARANLIK GECEYİ PARLAK GÜNE ÇEVİRMEK

LEDVANCE, aydınlatma sistemleri ürün yelpazesini sokaklar, otoparklar, spor tesisleri ile diğer dış mekan tesisleri de kapsayacak şekilde büyük ölçüde genişletti. Sonuçlar ise çok güçlü, son derece sağlam, çok yönlü, esnek, kurulumu çok hızlı ve kolay yapılabilen ürünler.

Bu da aydınlatma profesyonellerine geleneksel yüksek basınçlı ışıklar yerine çok çeşitli son derece verimli ve zamanı geçmeyecek LED alternatifler sunmaktadır. LEDVANCE'ın tüm sokak lambaları ile projektörlerinin son derce sıkı eko-tasarım ile enerji etiketlemesine ilişkin AB gerekliliklerini (SLR/ELR) karşıladığını söylemek gerek bile yok.

Uygulama alanı, DIN EN 13201'e uygun emniyetli sokak aydınlatmasından spor sahaları için olağanüstü derecede parlak projektörlere kadar her şeyi kapsamaktadır.

YENİLİKLER

BAŞARILI AÇIK HAVA PROJELERİ İÇİN HARİKA PERFORMANS

Talepkar açık hava aydınlatma görevleri için en son yeniliklerimizi keşfedin: yeni STREETLIGHT FLEX sokak ve otopark ışıkları ile yeni FLOODLIGHT MAX ve FLOODLIGHT COMPACT aileleri.

PROJELERİNİZE UYGUN ARAÇLAR VE HİZMETLER

Listeden  seçiniz

AYDINLATMA PAZARINDAKİ GÜVENİLİR

ORTAĞINIZ

LED armatürlerimiz, basit kurulum, yüksek enerji verimliliği ve yüksek ışık kalitesi sayesinde çok iyi bir fiyat/performans oranı, 5 yıla kadar garantiyleçok etkileyici. Bunların yanı sıra, ihtiyaçlarınıza özel servis imkânı da var. Küresel bir tedarikçi ve satış ağımız var, dolayısıyla nerede olursanız olun size destek verebiliriz. Tüm ürün bilgilerine çevrimiçi de ulaşabilirsiniz. Aydınlatma sisteminizin planlamasında da ilk danışmadan teknik desteğe kadar size yardımcı olabiliriz.

Sayfayı sosyal medyada paylaşın