Profesyonel
LED lambalar

KÖTÜ IŞIKTAN DOLAYI YOLUNUZU MU KAYBETTİNİZ?

TEKRAR YOLA ÇIKMANIZI SAĞLAYACAĞIZ!

LEDVANCE 2021/22 OSRAM LED

LAMBA SERİSİYLE DOĞRU YOLDA

Aydınlatma projeleriniz için zamanı geçmeyen destek: profesyonel uygulamalara uygun yeni SLR uyumlu öne çıkan OSRAM LED lambaları keşfedin!

Profesyonel uygulamalara yönelik tamamıyla yenilenmiş ve önemli ölçüde genişlemiş LED lamba portföyümüzle yalnızca müşterilerinizin en zorlu taleplerini gerçekleştirmekle kalmayıp mevcut ve gelecekte yürürlüğe konulacak AB ekotasarım gereksinimlerini karşılamış olacaksınız (Tek Aydınlatma Yönetmeliği = SLR).

Çünkü LEDVANCE’ın yeni OSRAM LED lambaları enerji verimli, dayanıklı ve düşük titreşimli. Ayrıca yüksek bir ışık kalitesi ile basit montaj sunuyorlar. Bu da geleneksel lambaların zamanı geçmeyen alternatifi olmak için ideal oldukları anlamına geliyor.

İster sanayi veya ofis için ister perakende veya tesis yönetimi için veya kapalı otoparklar veya dış mekanlar için olsun LED kalitesini en iyi haliyle görülmemiş çeşitle keşfedin.

Klasik ampullere sahip LED lambaları

KLASİK AMPUL GÖRÜNÜMLÜ LED LAMBALAR

KLASİĞİN MODERN İLE BULUŞTUĞU YER

Klasik ampul görünümlü LED lambalar
LED lamps in classic bulb shapes

Buzlu veya şeffaf tamamen cam ampul şeklinde veya CLASSIC A, B ve P ya da GLOBE versiyonlar olarak satışa sunulan LED CLASSIC serimiz, geleneksel akkor ve halojen lamba görünümü ve dokusuna sahip olup etkileyici renksel geriverim (Ra≥ 95) ile birinci sınıf işçilik sunmaktadır. Popüler VINTAGE 1906 lambalar, müthiş tasarımlarıyla seriyi tamamlıyor.

Yeni eklemeler: OSRAM PARATHOM CLASSIC A çekici filaman tasarımı ve yüksek ışık verimi ile klasik akkor lambalarınızın yerine doğrudan kullanabileceğiniz yeni, çok verimli LED alternatiflerdir. Kompakt, enerji tasarruflu ampul şekilli klasik, OSRAM PARATHOM CLASSIC A DIM/NON-DIM evler, garajlar, depolar ve okullarda kullanılıyor. Kısılabilen versiyonları, çoğu standart dimmer ile çaıştırılabilmektedir.

LED reflektörlü lambalar

LED REFLEKTÖRLÜ LAMBALAR

NETLİK AVANTAJI

LED reflektörlü lambalar
LED reflector lamps

Yüksek kaliteli, tamamen cam, Ra≥97 gibi sıra dışı bir renksel geriverim değerine sahip , OSRAM PARATHOM PAR16 ve MR16 LED reflektörlü lambalar geleneksel halojen spot ışıkların yerini alacak ideal alternatiflerdir. Reflektör serisinin öne çıkan başka özellikleri de var.

Yeni ekleme: Hızlı, basit ve yeniden elektrik kablosu çekmeden emniyetli lamba değişimi için, şimdi de prizli ayak modifikasyonuyla OSRAM PARATHOM PRO AR 111 düşük gerilimli reflektörlü lambayı sunuyoruz – mağazalar için ideal çözüm.

LED tüpler

LED TÜLER

ZAMANININ İLERİSİNDE

LED TUBES composing
LED-Tubes

Parçalanmaz ve düşük titreşimli, açma / kapamadan etkilenmeyen, zamanı geçmez – OSRAM SubstiTUBE LED tüpler bükülmez, cam gövdeleriyle ve parçalanma korumasıyla verimlilik, üretkenlik ve iş sağlığı ve güvenliği açısından önemli faydalar sunuyor ve şimdi de birçok farklı versiyonuyla satışta.

Yeni eklemeler: CCG veya şebeke elektriğinde (AC) çalışabilen yeni OSRAM SubstiTUBE T8 EM SLR uyumlu ve PRO, ADVANCED ve VALUE segmentlerinde satışta. OSRAM SubstiTUBE T8 CONNECTED, ECG, CCG veya şebeke elektriği (AC) ile çalışma için Zigbee 3.0. Flexible üzerinden kablosuz ağ oluşturmayı simgeliyorken, SubstiTUBE T8 UNIVERSAL ise elinizde iki kat fazla tüp bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. ECG üzerinde çalışabilen SubstiTUBE T8 HF çok iyi bir fiyat/performans oranı sunuyor. En yeni SubstiTUBE T5 neslimiz ise 5 600 lümene varan ışık akısı sunarken ECG (HF) veya şebeke elektriği (AC) ile çalışmaya uygundur.

Özel LED lambalar

ÖZEL UYGULAMALARA YÖNELİK LED LAMBALAR

ÖZEL DURUMLAR İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN

LED özel lambalar
LED special lamps

Özel uygulamalara yönelik LED lambalarımız, en karanlık köşeleri bile aydınlatıp müşteri ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılamanıza imkân veriyor.

Yeni eklemeler: Yeni tasarımı sayesinde OSRAM HQL LED PRO, 6 000 lümene kadar cıva buharlı lambaların yerini alabilecek enerji verimli bir LED üründür. G4, G9 veya GY 6.35 ayaklı OSRAM PARATHOM PIN, geleneksel düşük ve yüksek gerilimli halojen pimlerin yerini alırken yalnızca kusursuz enerji verimliliği ve ince bir görünüm sunmakla kalmaz aynı zamanda genel olarak iyi bir ışık çıkışı sağlar.

ÖZEL FONKSİYONLU LAMBALAR

O KESİN EKSTRA ÖZELLİKLİ İYİ IŞIK

Ek özellikli LED lambalar
Added feature LED lamps

Müşteri beklentilerinin sonuna kadar karşılanması: Özel fonksiyonlu LED lambalarımız, müşterilerinizi özellikle akılcı konseptlerle müşterilerinize ilham verecek. Örneğin THREE STEP DIM’i ele alalım: Popüler LED lamba, yüzde 15, 45 ve 100 parıltı ile her düğmeye basıldığında devreye giren üç parlaklık seviyesi sunar. Geleneksel olarak seriye şu ürünler de dahil edilmiştir: entegre GLOWdim, Günışığı Sensörü ile Aktif ve Rahat fonksiyonlu LED lambalar.

Sayfayı sosyal medyada paylaşın