Profesyonel
Professional Smart for Residential

SMART+ FOR RESIDENTIAL

AKILLI CİHAZLARIN TÜKETİCİNİN KONUTUNDA BAĞLANMASI

Konut uygulamalarında akıllı çözümler, çok büyük bir trend. Gittikçe artan sayıda müşteri, yaşam alanlarındaki Akıllı Ev Otomasyon fonksiyonlarını entegre etmek istiyor. Akıllı aydınlatma istek listenizin en üst sırasında yer alıyor. Bireysel kullanım davranışına uyarlanan ve esnek şekilde, hareket halindeyken bile mobil olarak kontrol edilebilen ışık.

Yeni Professional Smart for Residential LEDVANCE portföyü, yenilik, kalite, güvenilirlik ve kullanıcı dostu özelliklerini birleştirmektedir. Akıllı aydınlatma için çok sayıda farklı ihtiyaca yönelik uygun bir çözüm sunuyoruz.
 


Müşterilerinize yönelik temel faydalar

Akıllı aydınlatma için üç geçerli neden

 Bar temperature       Bar temperature        Dimming  

Yaşam kalitesinin iyileşmesi                             Güvenliği artması                                    Verimli enerji tüketimi

Neden LEDVANCE Akıllı çözümler?

Kontrol. Portföy. Hizmet.

Aydınlatma Danışmanlığı

1. Akıllıya geçmek kolay

Kolay bir montajdan yararlanırken kullanıcı akıllı ürünleri kontrol bakımından kapsamlı bir esneklikten faydalanıyor. Müşteri, bir uygulama üzerinde farklı kontrol çözümleri arasında seçim şansı var. Tanıdık, kullanımı kolay bir sistem.

Ürün Danışmanlığı ve Seçimi

2. toptancı hizmeti

Bir kurulumcu olarak uyumluluk listeleri, prim programları ile hızlı teslimat veya tek noktada hizmet sunumu gibi bir takım toptancı hizmetlerinden faydalanırsınız.

 


 
Teknik Destek

3. Ürün portföyü
 
Genişletilmiş LEDVANCE akıllı portföy, diğer ağ geçitleriyle, örneğin ZigBee 3.0 standart protokolü üzerinden hızlı entegrasyon ve ve çok sayıda ücretsiz seçenek sağlayan Philips Hue ile uyumludur.

Bluetooth örgü ürünlerimiz oldukça yenilikçi olup güvenli teknoloji sunmaktadır. Çoktan çoka bağlantılara, veri şifreleme ve kimlik doğrulama sayesinde yüksek güvenlik sağlıyor. Tüm ZigBee ürünlerinde Zigbee 3.0 standart protokolünü kullanıyoruz; bu protokol veri bağlantılarını güvenceye almak için çoklu ağ topolojileri ile yüksek standart güvenlik mekanizmasını desteklemektedir.

LEDVANCE akıllı ürünleri, müşteri ihtiyaçları için kusursuz şekilde tasarlanmıştır: basit montaj, iyi fiyat-performans oranı ile dimmer işlevi veya RGB kipi gibi harika özellikler.

Farklı kontrol yöntemleri

Modern ve esnek

Sesli kontrol

Sesli kontrol

Bundan daha kolay olamazdı: Tek yapmanız gereken Amazon Echo, Google Assistant veya Apple Siri ile konuşup sesinizle ışıklarınızı kontrol etmek. Parmağınızı bile kıpırdatmadan.

Uygulama kontrolü

Uygulama kontrolü

Münferit bir aydınlatma ayarı için en hızlı çözüm, LEDVANCE Smart uygulamamızdır. Akıllı Cihaz ile Akıllı ürün arasında Bluetooth bağlantı başka bir sistem veya ağ geçidine olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

En yüksek ürün uyumluluğu

WIFI, BLUETOOTH veya ZIGBEE TEKNOLOJİSİYLE KULLANILABİLİRLİK

WiFi ürünlerin önceki akıllı sistemlere göre en büyük avantajı, ışık kaynaklarını entegre etmek için başka bir ağ geçidine ihtiyaç olmaması. Zaten kurulu olan kendi yönlendiricisi ile kullanılabilir. WiFi ürünlerimiz LEDVANCE SMART+ WiFi uygulamasıyla birlikte, akıllı aydınlatmanın büyüleyici olasılıklarını basit ve sezgisel olarak kullanmak isteyen herkes için kusursuz bir çözümdür. LEDVANCE SMART+ WiFi ürünler, Google Nest ve Amazon Alexa gibi uyumlu hoparlörler üzerinden de kontrol edilebilir.

 

 

 

PARATHOM Bluetooth Portföyü, çok farklı avantajlar sunmaktadır. Bluetooth teknolojini kullanarak sesle veya uygulama üzerinden kontrol edilebilir. Yaygın Bluetooth teknolojisi sayesinde kolay bir kurulum ve kontrol sağlanıyor. Gelişmiş bir ev için PARATHOM Bluetooth lambalar LEDVANCE SMART+ uygulaması üzerinden Bluetooth örgüsel ağa entegre edilebilmektedir.

LEDVANCE PARATHOM ZigBee portföyü, ağ geçidinin zaten entegre olduğu durumlarda harici bir ağ geçidi veya Amazon Echo Plus gibi en son akıllı hoparlör ile daha da kolay kullanılabilir. En son Zigbee 3.0 teknolojisi sayesinde, yüksek bir güvenlik standardı sağlanmakta ve bu sayede istediğiniz yerden kontrol mümkün olmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?

Tüm veriler ürün kataloğundadır

Sayfayı sosyal medyada paylaşın