Profesyonel
PROJE İŞİNDEKİ Aydınlatma çözümleri

AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

KİLİT MÜŞTERİ İŞİMİZ

Projeleriniz için doğru çözümleri bulun

Aydınlatma projeniz için tam hizmet sağlayıcı mı arıyorsunuz? Profesyonel aydınlatma ortağınız olarak size uygulamaya özel çeşitli ürünler sunabiliriz. Aydınlatma sistemlerinizin maliyetini düşürmenizde ve aynı zamanda ışık kalitesini iyileştirmede yardımcı olabiliriz. Bu hizmeti sunmamızı sağlayan ise sayısız sektör ve çok farklı büyük ölçekli müşterilerden edindiğimiz bilgi birikimi ile deneyimi bir araya getirdiğimiz dünya çapındaki ağımızdır. Uzmanlarımız, size ihtiyaçlarınıza uygun, size özel ürünler ve kusursuz bir hizmet ile aydınlatma projelerinizde size destek olacaktır. Hem de tek bir çatı altında.

BİR BAKIŞTA FAVORİ UYGULAMANIZI SEÇİN

ELDE EDECEĞİNİZ FAYDALAR

TEK BİR KAYNAKTAN GELEN ÜRÜN VE HİZMETLER

Avantajlarınız

Projelerin görünür sonuçları ortaya çıkarması gerekir. Bütüncül bir ürün portföyü sunan bir ortağa, küresel bir profesyonel ortaklar ağı ile onlarca yıllık deneyime dayanan kanıtlanmış proje bilgisine güvenin.

  • Maliyet Düşürme
  • Enerji Verimliliği
  • Kusursuz Işık Kalitesi
  • Proje Desteği
  • Yüksek Hassasiyetli Hacim Planlama

PROJELERİNİZE ÖZEL TAM HİZMET PAKETİMİZ

 

 

Aydınlatma Danışmanlığı
Aydınlatma Danışmanlığı
 

Profesyonel aydınlatma tasarımı yazılımı olan Dialux Evo ve Relux ile aydınlatma hesaplamaları sunmaktayız. Hesaplamalar, geçerli normlar ve standartlara uygundur (EN 12464, DIN 67600). Farklı aydınlatma uygulamalarının planlanması konusunda çok geniş bir uzmanlığa sahibiz. ışık etkilerinin görselleştirilmesi de dâhil aydınlatma projenize ilişkin detaylı bir sunumu paylaşıyoruz.

Ürün Danışmanlığı ve Seçimi
Ürün Danışmanlığı ve Seçimi
 

Projenizin özel ihtiyaçlarına göre, uygun armatürler, lambalar, LED Modüller ve Elektrikli Bileşenler ile Işık Yönetim Sistemleri Çözümleri konusunda size danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

 

Teknik Destek
Destek hizmetleri
 

Teknik desteğimiz telefon üzerinden projenizin her aşamasında size yardımcı olacak. Kurulumu yaptığınız yere gelip proje denetçisi ile size yerinde destek sunuyoruz. Uygulama laboratuvarımızda kullanım odaklı test düzenekleri gerçekleştiriyoruz. Size, tüm veri dosyalarını kapsamlı belgeler halinde sunuyoruz. Projeniz için gereken ürünlerin detaylı bir özetini hassas bir hacim planlaması şeklinde alıyorsunuz.

Fizibilite çalışmaları dâhil enerji analizi
 

Modern aydınlatma konseptleri için enerji verimliliği ve maliyet tasarrufları ölçümü ile istenen işlevselliklerin uygulanabilirliğinin değerlendirmesini sunuyoruz.

DEİRNLEMESİNE AYDINLATMA BİLGİSİ

SEKTÖR UZMANLIĞIMIZA DAYANMAKTADIR

LEDVANCE, derinlemesine sektör uzmanlığı, on yılların uygulama deneyimi ile uzun soluklu müşteri ilişkileri var. Sektör eğilimleri ile gereklerinin farkındayız, dolayısıyla proje bazlı ve sektöre özgü aydınlatma danışmanlığı sunuyoruz. Servis ağımızı proje tabanlı iş yapmak için kullanıyoruz. Ürün portföyümüz, neredeyse tüm uygulama ihtiyaçlarına uygun durumdadır

İrtibat Ortak projeler gerçekleştirelim

Michael Braun-Walker

HEAD OF PROJECT SALES & VERTICALS GERMANY

Michael Braun-Walker

Michael Braun-Walker is responsible for managing the Project Sales & Vertical business for Germany and is your key account for every lighting project topic.

Share page on social media